جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ , ۱۶:۱۵:۱۳
avatar avatar avatar
نوشته شده در ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ ساعت ۱۶:۴۷
لینک کوتاه مطلب:

برگزاری نشست هم اندیشی و گفتمان جوانان شهرستان با فرماندار به مناسبت هفته جوان

نشست هم اندیشی و گفتمان جوانان شهرستان با حضور فرماندار در محل سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان دهگلان، روز سه شنبه مورخ ۱۶ اسفندماه؛ نشست هم اندیشی و گفتمان جوانان با مسولین اجرایی شهرستان، به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرمانداری، رییس اداره ورزش و جوانان و تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار گردید.

در این نشست فرماندار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته جوان، با اشاره به اهمیت و تاثیر گذاری حضور جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اظهار داشت: جوان پویا، پرامید می توانند در جهاد تبیین نقش مهمی را ایفا کنند و جامعه را به پیشرفت و تعالی برساند.

وی گفت: جوانان انقلابی ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند و با حضور تاثیرگذار در نظام مدیریتی، تحولی عظیم در تمامی عرصه ها به وجود خواهد آمد. ایشان بر نقش آفرینی و مشارکت های اجتماعی جوانان، استمرار جلسات با جوانان، استقبال از نقد سازنده و مطالبه گری و ارایه راهکار حل مشکلات تأکید کرد و با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که به نقش جوانان توجه ویژه ای دارد اظهار داشت: باید نقش جوانان در حوزه های مختلف مدیریتی مورد توجه قرار گیرد و جایگاه و منزلت جوانان حفظ شود.

در ادامه جلسه نمایندگانی از اقشار و گروه‌های مختلف جوانان شهرستان به بیان مشکلات، مطالبات و دغدغه های جوانان شهرستان پرداختند. ‏